При гаймориті виникає біль на рівні щік, тому що саме тут під очима знаходяться гайморові пазухи.
Коли ви нахиляєте голову, наприклад зав'язуєте шнурівки, ви відчуваєте тиск в ділянці гайморових пазух та навіть перекатування рідини, а вона там дійсно є. Це гнійна рідина, яка не може вийти назовні.
Реактивне явище - це яскрава клінічна симптоматика, коли нижня повіка набрякає настільки, що запливає око.
Висока температура тіла.
Гнійні маси, які ви видуваєте з носа, мають жовтий, зелений чи коричневий колір. Це в'язкі маси, по яких відразу можна зрозуміти що це гній.
Може виникати тиск на зуби і такий гайморит називають одонтогенним.
Переглянути відео: