Чому живіт повний, а ситості немає? Чому голод нікуди не зникає, навіть після «першого, другого та компоту»? Давайте розбиратись…

  1. Голод, особливо після їжі — це сигнал організму, що з ним щось не так. Таким чином тіло може вказувати на наявність інсулінорезистентності, гастриту, хронічне недосипання, наявність проблем у роботі щитоподібної залози чи гострий дефіцит важливих вітамінів та мікроелементів в організмі. Не потрібно заїдати голод після їжі шоколадом та цукерками.

  2. Для початку, зверніть увагу на склад вашої їжі. Ця причина може здаватись банальною, але зустрічається дуже часто. Можливо у вашій тарілці занадто багато простих вуглеводів і недостатньо клітковини, білків та жирів? Ваш організм може не доотримувати необхідних макро- та мікроелементів, тому постійно просить їх доповнити.

  3. Випивайте свою норму води вдень. Іноді спрага може сприйматись як голод. Коли ви відчуваєте голод, спробуйте випити склянку води й почекайте 15–20 хвилин, якщо почуття голоду пройшло, то це була спрага

  4. Навчіться розрізняти емоційний голод від фізичного.

  5. Уникайте відволікаючих факторів під час їжі.

  6. Сконцентруйтесь на самому процесі харчування і відкладіть усі гаджети.

  7. Перевірте стан вашого здоров’я.

Постійне відчуття голоду, особливо після їжі може вказувати на різні проблеми зі здоров’ям. Підтримати роботу шлунково-кишкового тракту ви можете також із допомогою рослинних препаратів, які допоможуть вам:

  • Покращити травлення, що забезпечить ефективне перетравлення їжі та поліпшить засвоєння поживних речовин.

  • Усунути неприємні відчуття після їжі.

  • Підтримати здорову мікрофлору в кишківнику.

Одним із таких росиних комплексів є Стомароксін Ультра, що містить у своєму складі унікальну комбінацію рослинних компонентів, а саме:

  • Екстракт насіння фенхелю, що має потужні спазмолітичні властивості. Він особливо корисний при закрепах, метеоризмі та інших розладах травлення.

  • Екстракт кореня оману знижує кислотність і відновлює нормальну секрецію шлункового соку, покращує моторну активність шлунку й підвищує виділення жовчі, а також стимулює вироблення ферментів, необхідних для розщеплення їжі.

  • Екстракт квітів ромашки зменшує запалення та заспокоює подразнені ділянки шлунково-кишкового тракту, допомагає розслабити гладенькі м’язи кишківника, зменшує біль.

  • Екстракт шишкоягід ялівцю має антисептичні властивості, допомагає в боротьбі з патогенною мікрофлорою в шлунку та кишківнику.

  • Екстракт трави люцерни.

  • Екстракт деревію.

  • Екстракт квітів календули (нагідок).

Цей препарат містить лише натуральні компоненти, які підібрані таким чином, щоб м’яко усунути проблеми в роботі ШКТ, покращити тільки перетравлення їжі, а також підтримати роботу імунної системи. Також він сприяє виведенню шкідливих речовин та підтримці психічного стану людини.