З самого заснування нашого бренду, ми присвячуємо себе створенню високоякісних продуктів, що забезпечують ефективну підтримку і зміцнення здоров'я наших клієнтів. В Yvonika Herbal (Івоніка Гербал) вірять, що природа має величезний потенціал, і невпинно працюємо над тим, щоб повністю реалізувати його. 

Продукція, що представлена на поличках інтернет-магазину Yvonika Herbal, вироблена виключно з натуральних компонентів ТОВ "ФЕММА", що являється лідером серед виробників даних комплексів в Україні. Для виготовлення товару здійснюється ретельний відбір сировини. "ФЕММА" використовує тільки сучасні технології екстракції, що дозволяють зберегти максимум користі активних натуральних компонентів у наших продуктах. В асортименті представлені екстракти у формі крапель, капсул, порошкоподібних сумішей, трав’яних зборів, вітамінних та мінеральних комплексів, засобів для краси, а також спортивного харчування.

Наша мета — створювати комплекси з натуральних рослинних екстрактів, що поєднують наукові дослідження, передові технології та вікові традиції травництва.

Сертифікати ISO демонструють надійність нашої компанії, її відданість постійному підвищенню якості товарів та турботу про клієнтів. Купуючи товар у нас, ви може бути впевнені у його якості та безпеці для здоров'я й навколишнього середовища. Сертифікат не тільки підтверджує відповідність виробленої продукції міжнародним нормам і стандартам, але і є суттєвим внеском у репутацію компанії. 

Чому саме Yvonika Herbal (Івоніка Гербал)

Найбільшою цінність нашого бренду є люди. Ми створили потужну команду фахівців, що невпинно працюють для покращення якості та корисних властивостей наших засобів. Це помічають і наші покупці. Більшість тих, хто хоч раз користувався товарами нашого виробництва, більше ніколи від них не відмовляються. Ми маємо безліч позитивних відгуків від клієнтів, багато з яких звертаються до нас регулярно та радять продукцію магазину Yvonika.ua своїм близьким та друзям.

Розглянемо основні переваги нашого магазину:

 • Зручний сервіс.
 • Висока якість продукції напряму від виробника.
 • Швидка доставка по Україні.
 • Широкий асортимент, який постійно оновлюється та доповнюється новинками.
 • Використання якісних органічних однокомпонентних капсул, що надійно захищають діючі речовини. Вони легкі у вживанні та швидко розчиняються у шлунково-кишковому тракті.
 • Наявність знижок та програми лояльності для постійних клієнтів.
 • Ми застосовуємо лише сучасні методи екстракції кожного продукту, що дозволяють нам отримувати максимальну кількість корисних речовин з рослин. Саме тому всі наші засоби такі ефективні.
 • Ретельний відбір компонентів-складників кожного комплексу бренду.
 • Чудова репутація та безліч позитивних відгуків.
 • Наявність сертифікатів якості на всю нашу продукцію.
 • Безкоштовна консультація.

Ми з радістю підберемо вам високоякісні продукти та надамо безкоштовну консультацію від експертів. А також маємо для вас різноманітні акційні пропозиції та програму лояльності. Наша команда Yvonika Herbal завжди готова надати оперативне обслуговування та допомогти з вибором та оформленням замовлення. Ми з радістю дадуть відповідь на будь-яке ваше запитання. Завжди вам раді!