З самого заснування нашого бренду, ми присвячуємо себе створенню високоякісних продуктів, що забезпечують ефективну підтримку і зміцнення здоров'я наших клієнтів. В Yvonika Herbal (Івоніка Гербал) вірять, що природа має величезний потенціал, і невпинно працюємо над тим, щоб повністю реалізувати його. 

Продукція, що представлена на поличках інтернет-магазину Yvonika Herbal, вироблена виключно з натуральних компонентів. Для її виготовлення здійснюється ретельний відбір сировини. Ми використовуємо тільки сучасні технології екстракції, що дозволяють зберегти максимум користі активних натуральних компонентів у наших продуктах. В асортименті представлені екстракти у формі крапель, капсул, порошкоподібних сумішей, трав’яних зборів, вітамінних та мінеральних комплексів, засобів для краси, а також спортивного харчування.

Наша мета — створювати комплекси з натуральних рослинних екстрактів, що поєднують наукові дослідження, передові технології та вікові традиції травництва.

Чому саме Yvonika Herbal (Івоніка Гербал)

Найбільшою цінність нашого бренду є люди. Ми створили потужну команду фахівців, що невпинно працюють для покращення якості та корисних властивостей наших засобів. Це помічають і наші покупці. Більшість тих, хто хоч раз користувався товарами нашого виробництва, більше ніколи від них не відмовляються. Ми маємо безліч позитивних відгуків від клієнтів, багато з яких звертаються до нас регулярно та радять продукцію магазину Yvonika.ua своїм близьким та друзям.

Розглянемо основні переваги нашого магазину:

  • Зручний сервіс.
  • Висока якість продукції.
  • Швидка доставка по Україні.
  • Широкий асортимент, який постійно оновлюється та доповнюється.
  • Використання якісних двокомпонентних капсул, що надійно захищають діючі речовини. Вони легкі у вживанні та швидко розчиняються у шлунково-кишковому тракті.
  • Наявність знижок та програми лояльності для постійних клієнтів.
  • Ми застосовуємо лише сучасні методи екстракції, що дозволяють нам отримувати максимальну кількість корисних речовин з рослин. Саме тому всі наші засоби такі ефективні.
  • Ретельний відбір компонентів.
  • Чудова репутація та безліч позитивних відгуків.
  • Безкоштовна консультація.

Якщо ви шукаєте органічні, якісні та перевірені роками рослинні екстракти, що допоможуть досягти здорового та активного життя, тоді сміливо звертесь до нас. Ми з радістю підберемо вам високоякісні продукти та надамо безкоштовну консультацію від експертів. А також маємо для вас різноманітні акційні пропозиції та програму лояльності. Команда працівників Yvonika Herbal завжди готова надати оперативне обслуговування та допомогти з вибором та оформленням замовлення. Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на будь-яке ваше запитання. Завжди вам раді!