Шкода куріння для суспільства всім відома. Сьогодні ми поговоримо про те, як пов’язана ця шкідлива звичка з потенцією.

Нікотинова залежність формується дуже повільно й поступово, тому часто не сприймається за серйозну проблему. Відповідно багато хто із чоловіків не пов’язує паління з потенцією, а даремно! Шкода куріння для потенції вже давно доведена медициною, хоча більшість курців вважають, що конкретно їх це не торкнеться. Однак, це всього лише психологічний захист. Тютюновий дим містить 5000 хімічних сполук, 60 з яких викликають імпотенцію: синильна кислота, органічні кислоти, окис вуглецю, аміак, а також цілим рядом токсичних речовин, що негативно впливають на чоловіче здоров’я. Було проведено безліч досліджень, які довели пряму залежність чоловічої сили від кількості викурених сигарет. Експериментальним методом було виявлено, що куріння однієї пачки сигарет на день на 60 % підвищує шанси на імпотенцію, а ця проблема наздоганяє курців вдвічі частіше, ніж їхніх ровесників, які не палять.

Також є невтішні новини і для любителів курити електронну цигарку. Американські медики виявили, що в курців електронних сигарет проблеми з потенцією зустрічається щонайменше вдвічі частіше, ніж у тих, хто не має такої пристрасті. Після безлічі аналізів та досліджень було виявлено, що зв’язок між вейпінгом та імпотенцією не залежить від віку, наявності ССЗ та деяких інших факторів ризику. Тобто, учені зробили висновок, що куріння незалежно пов’язане з еректильною дисфункцією та ССЗ. Автори дослідження застерігають: курці електронних сигарет «мають знати про можливий зв’язок між вейпінгом та виникненням еректильної дисфункції». Отже, куріння і потенція — два несумісних явища.

Тож якщо ви шукаєте причину виникнення еректильної дисфункції, або хочете зберегти свою чоловічу силу до глибокої старості, вам у першу чергу необхідно відмовитися від звички палити. Так, це дуже важко, адже відмова від тютюну спричиняє колосальний стрес для всього організму, але це можливо, якщо ви свідомо та комплексно підійдете до цього питання.

Тож, як позбутися нікотинової залежності?

  1. Спробуйте медикаментозну терапію. Лікарі часто призначають спеціальні нікотиновмісні пластирі, жувальні гумки, льодяники або спреї для поступової відмови від куріння та зменшення неприємних симптомів абстиненції.

  2. Зверніться до психолога. Він надасть необхідну емоційну підтримку та не дасть втратити мотивацію на півшляху.

  3. Змініть свій спосіб життя. Уникайте ситуацій, які асоціюються з курінням, додайте регулярну фізичну активність та правильне.

  4. Дізнайтесь більше інформації про шкідливі наслідки куріння та переваги відмови від нього й це додатково підвищить вашу мотивацію кинути палити.

  5. Важливо пам’ятати, що процес відмови від куріння може бути тривалим і вимагати кількох спроб. А підвищити шанс кинути палити раз і назавжди.

Окрім вище перерахованого вам може також допомогти препарати на рослинній основі. Наприклад, Nikovitix ULTRA — це засіб на основі рослинних екстрактів, спеціально розроблений для зменшення потягу до нікотину.

Ніковітікс Ультра знижує рівень стресу, спричинений відмовою від куріння і допомагає легше пережити цей складний період. А ще вітаміни, мінерали, антиоксиданти та інші корисні речовини, прискорюють відновлення організму після тривалого паління та негативного впливу нікотину на всі ваші органи та системи, а саме:

  • Поліпшиться функціонування органів дихання

  • Зменшиться тривожність і збудження

  • Прискориться виведення з легень токсинів та смол, накопичених за період куріння.

А чи існують реальні мінуси відмови від паління? Єдина реальна шкода —це скорочення прибутків тютюнової індустрії. Втім, ні один курець не переймається проблемами цієї галузі, аби жертвувати собою заради неї. Пожертвуйте краще місяцем звикання до «нового» життя без цигарок, щоби продовжити його не менш, як на 10—15 років.

Звичайно, людині, яка вперто чіпляється за право й можливість курити, не допоможе ніщо й ніхто. Тому пам’ятайте: головна складова вдалої відмови від паління — це тверде бажання самого курця звільнити себе від багаторічної залежності та обрати здоров’я і свободу!