Графік роботи:

9:00–20:00

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Yvonika Herbal - Природні екстракти для краси та здоров'я

Природа наділила нас безмежною кількістю можливостей для оздоровлення та збереження краси. В різних куточках світу зростає унікальна флора, яку наші спеціалісти збирають у чистому природньому середовищі. З любов'ю до природи та із застосуванням сучасних технологій, ми створили колекцію моноекстрактів, що є потужним джерелом корисних компонентів для підтримки вашого здоров'я.

Властивості натуральних екстрактів

Описати весь спектр властивостей та потенціал моноекстрактів неможливо, адже він надзвичайно широкий. Вони зміцнюють імунітет, запобігають появі різноманітних захворювань та знижують ризик розвитку ускладнень, покращують психоемоційний стан, а також зменшують рівень стресу. Крім того, моноекстракти зміцнюють нігті та волосся, стимулюють регенерацію клітин, покращують енергетичний баланс організму та збільшують витривалість, а також підвищують загальний рівень життєвої активності. 

Особливості нашої продукції

Моноекстракти, представлені на поличках нашого інтернет-магазину, виготовляються виключно з натуральних рослинних екстрактів без шкідливих домішок та штучних компонентів. Для отримання органічних витяжок використовуються сучасні технології екстрагування. Завдяки інноваційному підходу, нам вдається дістати з трав, коріння, квітів, плодів та насіння максимум корисних речовин. 

Головні переваги наших екстрактів:

  • Висока концентрація корисних елементів.
  • Хороша засвоюваність.
  • Екстракти повністю натуральні та абсолютно безпечні для здоров’я людини.
  • Максимум корисних властивостей лікарських рослин. 
  • Сучасні методи екстрагування.
  • Тривала дія навіть після закінчення прийому екстрактів, що зумовлена накопичувальним ефектом.

Пропонуємо вам відкрити для себе наші чудодійні моноекстракти – справжній скарб корисних речовин для вашого організму. Ці органічні комплекси подібні дотику природи, що дарує силу та здоров'я, а також підкреслює вашу природну красу. Приєднуйтесь до нашої спільноти, завжди вам раді!

Вгору