Почну свою історію банально. Мене звати Ольга, мені 32 роки. У мене філологічна освіта, а тому ще з університетських років я знайшла доволі цікаву та прибуткову роботу копірайтеркою в одній великій фірмі. Якщо описати мою роботу одним словом, то це робота «в кайф», адже я отримую величезне задоволення від написання креативних текстів, і буквально насолоджуюсь процесом. В умовах пандемії наш офіс перейшов на дистанційну форму, і це стало ще одним величезним плюсом моєї професії. Мабуть варто сказати, що я інтроверт, а тому віддалена робота для мене ­– ідеальний варіант. Не треба витрачати час на дорогу, спілкування з колегами, котре часто мене виснажувало та відволікало від продукування контенту тощо.

Я пропрацювала дистанційно майже чотири роки, і була в повній гармонії з собою. Але в один момент мій ідеальний світ був зруйнований вимиканнями електроенергії. Ефективно та продуктивно працювати вдома без світла практично нереально. Вийти на роботу офлайн у мене також не було змоги, оскільки мала певні сімейні обставини. Отож, я буквально провалила кілька важливих проєктів, результатом чого стало моє звільнення, яке завело мене у довгу та затяжну депресію. Понад пів року я перебивалася випадковими підробітками, які знаходила в інтернеті. Знайти подібну віддалену роботу мені не вдавалося, а тому довелося шукати варіант з офісним графіком. І це виявилося доволі простим завданням. Адже таких пропозицій тепер безліч. Я подала своє резюме у кілька фірм і вже за 2 дні мені зателефонували та запросили на співбесіду, яка закінчилася моїм офіційним працевлаштуванням.

Радість від отриманої роботи поєднувалася з неабияким страхом: я відвикла працювати офлайн з людьми, хвилювалася, як вибудовуватиму відносини. За те, чи впораюсь з роботою, я не переймалася, оскільки була впевнена в своїй компетенції.

Перший робочий день був ще тим випробуванням: всі мої побоювання справдилися. Колеги були не надто налаштовані на контакт зі мною та сприйняли мене, як конкурентку. Варто сказати, що колектив був виключно жіночим, за винятком двох програмістів і шефа, а тому дівчата наполегливо боролися за увагу чоловіків, особливо очільника компанії. Та й з роботою не все йшло гладко: за останній час копірайтерська індустрія поповнилася новими чисельними вимогами та інноваціями, і в мої обов’язки входило також наповнення контентом сторінок в соцмережах компанії, що має свою специфіку, з якою я була ознайомлена лише частково. Шеф вимагав пройти курси для того, аби виконувати роботу якісно.

Нова робота, новий графік, нові вимоги та спосіб життя буквально вибили мене з колії. Я страшенно нервувала, мене дратувала необхідність вставати з ранку та збиратися до офісу. Спілкування з колегами в новому колективі ніяк не налагоджувалося, я б сказала навіть навпаки – псувалося з кожним днем. Після роботи я годинами просиджувала над курсами та оволодівала новими навиками. Я стала дратівливою, від постійного недосипання почувалася виснаженою. На фоні постійних стресів, у мене почалося безсоння, і я вивчила всі тріщини на своїй стелі. А це не могло не відбитися на ефективності моєї роботи: я не вкладалася в графіки, годинами просиджувала перед комп’ютером і не могла написати жодного слова. Окрім цього я перестала стежити за собою: одягалася абияк, волосся збирала в кінський хвостик, про косметику взагалі забула. А тому колеги незабаром перестали сприймати мене як конкурентку. Шеф сказав, що якщо так продовжуватиметься далі, то нам доведеться попрощатися.

Я розуміла, що потрібно щось змінювати, але не знала як. Йти до психолога? На це в мене не було ні часу, ні бажання, ні зайвих коштів.

Одного разу я отримала від шефа об’ємне завдання для інтернет-магазину натуральних засобів для здоров’я й краси. У переліку таких засобів був вітамінний комплекс Eleven Eks. Виробники заявляли, що засіб створений для тонізування та зміцнення організму, покращення сну, настрою, розумової діяльності, активізації імунних сил. «Хм, наче для мене створено» – подумала я. Детальніше ознайомившись з компонентним складом засобу, я зрозуміла, що він, справді, може стати моїм рятівником.

А тому, перш ніж описати Eleven Eks, я купила його для себе та почала курс прийому. Його дію на собі я відчула вже за три дні, коли вперше за довгий час проспала всю ніч та прокинулася вранці без будильника. А ще мені захотілося мати гарний вигляд, чого зі мною вже давно не було, оскільки я стала байдужою до свого відображення в дзеркалі.

Я стала набагато спокійнішою, під час обідньої перерви сама запросила дівчат-колег на каву, і виявилося, що вони доволі приємні та привітні люди, просто я від початку знайомства була налаштована на негатив. А ще мене чи не кожного дня почав нахваляти директор, бо я аж тепер змогла показати свою вправність та майстерність у роботі. Моє життя повністю налагодилося. Гармонія у внутрішньому світі якісно позначилася на моїй зовнішності. Окрім того, Eleven Eks позитивно вплинув на стан мого волосся: колись ламке й непривабливе, воно стало живим та доглянутим. Отож, мій текст про Eleven Eks був написаний на основі власного досвіду.

Eleven Eks. Наповнить ваше життя якістю

Вітамінний комплекс Eleven Eks складається з 11 натуральних рослинних екстрактів, а тому є справжньою знахідкою для всіх, хто, як і я, страждає від виснаження, розумового вигорання, безсоння, апатії, проблем із волоссям, нігтями, шкірою, дратівливості тощо. У складі засобу екстракт гриба кордицепса, виноградних кісточок, ягід чорниці, журавлини, трави лимоннику, кісточок грейпфруту, насіння розторопші, гарбуза, чорного кмину, кореня астрагалу. Завдяки такому досконалому та повноцінному вітамінному коктейлю, Eleven Eks наповнить ваш організм силою, енергією, бадьорістю, які ви буквально випромінюватимете своїм зовнішнім виглядом.

Завдяки Eleven Eks я почуваюся абсолютно щасливою та впевненою в собі. А ще у мене, нарешті, появилося, особисте життя. Нізащо не вгадаєте, хто мій обранець! Той самий директор фірми, який признався, що спочатку думав, що я вигадала своє резюме.