Мене зовсім не дивує, коли жінки в моєму віці починають занепадати духом. Вважають, що найстрашніше в житті – це наближення старості з усіма її наслідками. Я маю на увазі різні больові відчуття, які приходять з роками та руйнують віру у свої можливості. Рік тому такі думки з'являлись і в мене. Особливо після рутинної фізичної праці, яку необхідно виконати, а енергії та сил не вистачає. У такі моменти чомусь згадувала слова батька: «Ми на ваше не прийдемо, а ви на наше з часом обов'язково прийдете».

У наступному році я буду святкувати ювілей – 50 років. Думаю, що свято пройде в оточенні моїх дітей та внуків, які завжди дарували мені щастя, радість та жагу до повноцінного життя. Чому я все це пишу? Просто хочу поділитись досвідом з жінками, які перестають вірити у свої фізичні можливості через ослаблення здоров'я. Думаю, що моя історія буде до болю знайома жіночкам віком від 45 до 55 років.

Повторююсь, ще рік тому я гадала, що старість не за горами, адже часті болі в спині, запаморочення, безсоння заважали мені просто жити «на повну». Ранок замість відпочинку приносив мені відчуття неймовірної слабкості, біль в м'язах та спині. Похід на роботу ставав для мене, можна сказати, викликом, хоча раніше все було інакше. Я була досить енергійною людиною, любила «порпатись» в городі, тримала невеличку господарку, обожнювала сидіти з маленькими онуками, зустрічатись з подругами дитинства, ходити в ліс по гриби. А тут звичне життя почало помаленьку руйнуватись.

Не думайте, що я не зверталась до лікаря, адже болі в суглобах, підвищений тиск занепокоять кожного. Пройшла повну діагностику, по рекомендації медиків, приймала купу різних препаратів. Звичайно, ліки допомагають, але довготривалого ефекту я не побачила, симптоматика через 1-2 місяці повторювалась. Та воно й не дивно, адже робота, домашні справи, поганий сон поступово мене виснажували. Крім цього, часто проявлялись простудні захворювання, які просто вибивали мене з «колії». Звичайно, такий стан впливав на мою зовнішність, знайомі не раз звертали увагу на мій втомлений вигляд

Одного разу зустрілась зі своєю подругою, яку не бачила 5 років, самі розумієте життя вносить свої корективи... Наша зустріч була неймовірно теплою, мене здивувало одне, що Надійка абсолютно не змінилась, залишилась такою ж енергійною та привабливою як і колись. Ми довго спілкувались, згадували студентські роки, хвалились внуками, говорили про все на світі. Коли мова зайшла про самопочуття, я пожалілась на свої проблеми пов'язані зі здоров'ям. Моя розповідь її не здивувала, тому що в неї колись були такі ж симптоми втоми та захворювань, які вона змогла усунути за допомогою унікального мультикомплексу екстрагованих компонентів.

В той час, я мало чула про такі засоби оздоровлення, та й не дуже цікавилась, завжди покладалась на рекомендації фахових медиків. Але, розмовляючи з подругою, дізналась дуже багато цікавого. Виявляється, що екстракти – це витяг з рослин, тобто абсолютно натуральний продукт, який не має хімічних елементів. Екстраговані комплекси бувають різними, якщо підібрати оптимальний варіант для усунення патологічних проявів, можна досягнути хороших результатів. Тепер, постараюсь розповісти більш досконало про комплекс, який допоміг мені повернути віру у свої сили та можливості.

Після спілкування з Надійкою, вирішила спробувати той самий продукт, який використовувала і вона – екстракт «Eleven-Eks». Звичайно, перед початком прийняття я вивчила всі особливості екстрагованих компонентів, щоб дізнатись характеристику натурального комплексу. Засіб виявився оптимальним варіантом, враховуючи мої проблеми пов'язані зі здоров'ям.

«Eleven-Eks комплекс з 11 екстрактів» – це унікальне поєднання натуральних витягів, які діють як профілактичний та тонізаційний засіб. Рослинні компоненти наділені характерними природними особливостями, які базуються на основних принципах оздоровлення людського організму. Методика зцілення повністю відповідає параметрам профілактики, враховуючи – зміцнення імунної системи, поповнення енергетичного балансу.

Мультикомплекс «Eleven-Eks» – це універсальний засіб, який складається з екстрактів, які здатні відновити організм без побічних ефектів. Поступова і м'яка дія натурального продукту відчується після першого курсу прийняття. Вживати екстраговані комплекси потрібно у вигляді додатка до раціону згідно з інструкцією. У випадку терапевтичного лікування будь-яких захворювань, дозування можна збільшити у 2-3 рази, такий підхід пришвидшить процес оздоровлення, захистить організм від токсичності медикаментів, ще й нормалізує роботу всіх органів.

Коли я почала використовувати біологічно активний комплекс екстракту «Eleven-Eks», ефективність дії відчула на третій тиждень. Моя подруга рекомендувала регулярно вживати екстрагований засіб, оскільки рослинні витяги по своїй природі поступово впливають на весь організм. Ось чому, Надійка мала квітучий вигляд, була наповнена енергією та позитивом. Я упродовж року почала відчувати себе просто чудово: поганий сон не знаю куди й дівся, нормалізувався тиск, ранок дарує мені відчуття повного відпочинку, з'явився стимул діяти та жити на «повну».

Комплекс «Eleven-Eks» складається з 11 компонентів, які збагачені вітамінами та мікроелементами, корисними для організму. В перелік біоактивного засобу входить:

 • Кордицепс гриба, який нормалізує обмін речовин, позитивно впливає на функціональність кровоносних судин;
 • Виноградні кісточки, здатні стимулювати відновлення клітин, знижують процес старіння, регенерують еластичність шкіри.
 • Ягоди чорниці, якнайкраще нормалізують роботу шлунку, здатні усувати запальні процеси в організмі.
 • Ягоди журавлини, працюють як «запобіжник» від інсульту та інфаркту, знижують прояви інфекційних захворювань.
 • Трави лимоннику відновлюють енергетичний баланс організму, нормалізує роботу серцево-судинної системи.
 • Кісточки грейпфрута перешкоджають відкладенню холестерину, запобігають утворенню тромбів, мінімізують прояви гіпертонії.
 • Насіння розтопші виводять з організму токсини, покращують синтез структурних білків печінки, очищають судини.
 • Насіння томатів працюють як потужний протираковий антиоксидант, знижує запалені процеси в нирках, позитивно діє на зір.
 • Насіння гарбуза покращує роботу травної системи, очищує кишківник від хвороботворних бактерій, має протиглисну дію.
 • Насіння тмину зменшує ризики утворення каменів у нирках, збільшує секрецію інсуліну, допомагають усунути прояви анемії.
 • Корень астрагалу, це природний імуномодулятор, який нейтралізує токсичність, має тонізаційну, сечогінну, жовчогінну дію.

Одним словом, комбінований комплекс «Eleven-Eks» – це універсальна формула, яка допоможе зберегти та відновити здоров'я без особливих фінансових затрат і небажаних побічних проявів. Чому? Відповідь досить проста – це перевірений натуральний продукт, подарований нам природою.

Тепер я переконалась, що досконале та квітуче здоров’я залежить від нас самих, адже Бог ніколи не створював хвороб – це винятково творіння людей. Захворювання та слабкість виникають на фоні зниженого імунітету. Саме тому, рекомендую зберегти здоров'я за допомогою натуральних екстрактів, які ні в якому разі не зашкодять, а принесуть вашому організму тільки користь.