Всім привіт, мене звати Ярослав, мені 32 роки. Звертаюсь до чоловіків мого віку та хочу розповісти, як можна вийти з кризової ситуації пов'язаної із загальним занепадом фізичного та морального стану, враховуючи власний досить неприємний досвід. Не зважаючи на молодість, силу та енергію, яка «б'є ключем», кожен може опинитись на «роздоріжжі», коли не знаєш в якому напрямку рухатись, щоб зберегти працездатність та стимул жити на «повну».

Деколи буває так, що неможливо все контролювати та намагатися спокійно проаналізувати енергію свого життя, відкрити джерело своєї сили, усвідомити цінність здоров'я доки не відчуєш на собі негативний вплив хворобливості. Глибокий аналіз негативних психологічних проявів, які виникали на роботі та в сім'ї на фоні стресових розладів, больових відчуттів в усьому організмі, допоміг мені знайти конструктивне рішення, яке підтверджується практичними рекомендаціями. Моя стратегія та методика усунення симптомів дисфункції, базується на усвідомленому відновленні енергетичного балансу, укріпленні імунної системи, стимуляції внутрішніх резервів організму.

Історія одного з періодів мого життя допоможе глибше зрозуміти зміст виникнення проблеми зі здоров'ям з подальшим застосуванням найбільш ефективного методу на практиці. Особливість мого відновлення полягає в профілактичних заходах, які я проводив за допомогою натуральних біологічно активних екстрагованих компонентів рослинного походження. З чого все почалось і як я дійшов до оптимального рішення, розповім далі.

Живу я в чудовому місті Рівне, одружений і маю «найкращу» донечку у світі, якій не так давно виповнилося 5 років. Сім'я наша дружня, живемо та працюємо, виховуємо та готуємо нашу Марічку до школи. В мене була непогана робота, разом з дружиною старались якнайкраще влаштувати свій побут. Одного разу все змінилось із-за скорочення на роботі. Проблему з працевлаштуванням я швидко вирішив – знайшлась непогана вакансія в одній прибутковій компанії. Все ніби складалось добре, та незнайомий колектив, нові обов'язки, старання вдатися в процес діяльності, напруженість в роботі за комп'ютером з часом дали негативні наслідки.

Початкові негативні прояви у вигляді втоми не дуже мене хвилювали, думав в суботу та неділю відпочину і все буде в нормі. Але, сім'я є сім'я: донечка мріє піти в зоопарк, дружина бажає піти в театр, або просто прогулятись. Якщо чесно, я й сам цього хотів. На жаль стресові ситуації на роботі, переживання (чи правильно я все виконую) діяли на мій фізичний та психологічний стан. Постійна втома, знервованість почали мені все більше і більше дошкуляти, пізніше почались проблеми зі здоров'ям: головний біль, щемляче штрикання в спині, часті прояви поганого сну, поколювання в районі серця, постійна ломота в тілі зранку.

Я перестав себе контролювати, вередування маленької донечки, сумний погляд дружини діяли на мене як подразник – з'явились показники агресії. В такі моменти я починав себе жаліти, думав що мене ніхто не розуміє, нікого не хвилює чи болить у мене щось, чи ні. Деякі чоловіки в такому стані знаходять розраду в алкоголі, але я добре розумів, що це не вихід. Заспокоївшись, я старався розібратись в причинах, того що відбувається. Моя дружина бачила зміни пов'язані зі здоров'ям і запропонувала мені пройти медичний огляд та діагностику, звичайно я згодився.

Пройшовши медогляд, виявилось, що нічого страшного зі мною не відбувається, всі аналізи в нормі. Натомість невропатолог підмітив, що больові відчуття в попереку, штрикання в спині можуть розвиватись від сидячої роботи за комп'ютером, малоактивного способу життя. Нервозність, проявляється від безсоння, стресових ситуацій. Терапевт прописав мені заспокійливі препарати, ліки проти болів в спині, курс масажу. Я старався все приймати та виконувати вказівки фахівців медицини, дружина ретельно все контролювала. Через тиждень відчув полегшення, натомість почали виникати проблеми зі шлунком. Попри всі мої намагання оздоровитись, слабкість в тілі нікуди не зникла, а похід на роботу ставав для мене випробовуванням.

Одного разу я почув розмову наших співробітниць, які жваво обговорювали «чудодійний засіб», який здатний підвищувати тонус, запобігати різним проявам хвороб не завдаючи шкоди організму. Дізнавшись, що мова йде про екстракти рослин, вирішив досконало перевірити цю інформацію. Виявляється, сучасні технології екстрагування мінімізують використання органічних розчинників. При цьому, стабільність потрібної ефективності екстрагованих сполук не порушується. Основа технологічного процесу базується на основних факторах виготовлення:

 • використання екологічно чистої сировини рослинного походження;
 • безпечність готового продукту зі збереженням оздоровчої функції;
 • абсолютна відсутність токсичності щодо здоров'я людського організму.

Відомості про використання екстрактів мене просто здивували – це, можна сказати «універсальний» профілактичний продукт, який здатний підтримати організм при різних патологічних захворюваннях. Біологічно активний склад рослин залежить від кліматично-географічних особливостей регіону зростання, сезонних та річних циклів розвитку. Витяг з одного рослинного компонента, може містити в собі кілька специфічних дієвих речовин, які мають протизапальну дію, позитивно впливають на організм людини в цілому.

Вивчивши дію екстрагованих витягів я вирішив підібрати найбільш ефективний засіб, який з огляду характерних особливостей, допоможе мені відчути себе сильним, врівноваженим чоловіком без різних проявів хворобливості. Вибір впав на комплексний збір екстрагованих компонентів «Eleven-Eks», повірте я не помилився. Враховуючи підбір рослинних витягів, які входять в один продукт – комплекс має широкий спектр дії.

Раціональність вибору комплексу «Eleven-Eks з 11 екстрактів», можна легко пояснити – це кількість екстрагованих компонентів та характерні особливості впливу на організм людини. В перелік натурального продукту входять екстракти наступних рослин:

 1. Кордицепс гриба – природний стимулятор, який позитивно впливає на обмін речовин, має заспокійливий ефект.
 2. Кісточки винограду – регенерують організм на клітинному рівні, запобігають утворенню тромбів, покращують зір.
 3. Чорниця – ягоди рослини усувають запальні процеси, нормалізують роботу шлунку, виводять токсини з організму.
 4. Журавлина – невеликі ягоди здатні захистити від інфекційних захворювань, позбавляють від надлишків холестерину.
 5. Трава лимонника – відновлює енергетичний баланс, стимулює внутрішні резерви організму, позитивно діє на ЦНС.
 6. Кісточки грейпфрута – нормалізує роботу серця, працює як природний антибіотик, усуває прояви гіпертонії.
 7. Насіння розтопші – покращують метаболізм, виводять з організму шкідливі речовини, відновлюють структуру печінки.
 8. Насіння томатів – натуральний антиоксидант, знижує ризики ракових захворювань, стимулює пам'ять, усуває грибкові інфекції.
 9. Насіння гарбуза – містить велику кількість клітковини та харчових волокон, позитивно впливає на роботу травної системи.
 10. Насіння тмину – нормалізує рівень еритроцитів, збільшує секрецію інсуліну, запобігає прояву анемії та утворенню каменів у нирках.
 11. Корень астрагалу – здатний нейтралізувати токсичність, має тонізаційну, сечогінну та жовчогінну дію.

Комбінований комплекс «Eleven-Eks» – це унікальна формула здоров'я. В цьому я переконався, адже регулярне прийняття натурального продукту повернуло впевненість, покращило взаєморозуміння зі співробітниками, збільшило рівень працездатності. Крім цього, протягом року я ще ні разу не захворів на грип та вірусні хвороби, нічний сон став міцним, а чоловіча сила стала як в юності. Місце роздратованості зайняла врівноваженість, яка допомагає мені у розв'язанні різних задач та проблем на роботі та в сім'ї. Маю надію, що моя історія допоможе людям зробити правильний вибір ефективного засобу для оздоровлення організму, адже здоров'я – це найцінніший дар природи.