Лікарі не радять запивати антибіотики солодкою газованою водою - це призводить до здуття живота та ускладнює роботу шлунково-кишкового тракту.
Також якщо ви п'єте антибіотики ви повинні обмежити, а краще виключити вживання алкоголю, молочних продуктів, соків і солодощів:
Антибіотики в поєднаннІ з алкоголем дають сильне навантаження на печінку, а також є причиною головного болю, прискореного або нерегулярного серцебиття, болю в шлунку, нудоти і блювоти, запаморочення.
Молочні продукти впливають на здатність організму засвоювати ліки. Як мінімум, протягом трьох годин після прийому антибіотиків молоко пити не рекомендується, а запивати таблетки ним взагалі не варто.
Соки заважають організму розщепити і правильно засвоїти ліки. Під час курсу антибіотиків краще виключити їх з раціону.
Продукти, що містять цукор і дріжджі, можуть призвести до грибкових інфекцій у деяких пацієнтів, особливо у жінок. Тому під час лікування також виключіть солодощі.
Переглянути відео: